Böker Plus Strike Tanto Coyote automata kés
Kód: 01BO425Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Böker Plus Strike Tanto Coyote 01BO425 – erős automata tanto kés
A Böker Plus Strike Tanto Coyote egy masszív, megbízható automata zsebkés, amely ideális mindennapi hordásra (EDC) és taktikai feladatokra is. Karcsú, ergonomikus kialakítása és strapabíró anyaghasználata maximális teljesítményt biztosít minden helyzetben.
AUS-8 tanto penge – erő és precizitás
- Penge anyaga: japán AUS-8 rozsdamentes acél
- Penge forma: tanto
- Élkialakítás: részben recés
- Felületkezelés: sötét stonewash
Az AUS-8 acél penge kiváló korrózióállóságot és jó élmegtartást kínál. A tanto forma ideális szúró mozdulatokhoz, míg a részleges recézés hatékonyan vágja a köteleket és rostos anyagokat.
Coyote alumínium markolat – könnyű és strapabíró
- Maratott alumínium markolat (coyote szín)
- Belső acél betétek a nagyobb stabilitásért
- Recézett hüvelykujjtámasz a biztos fogásért
A könnyű, mégis erős alumínium markolat kiváló egyensúlyt biztosít a tartósság és a komfort között.
Biztonságos automata működés
- Gombos automata nyitás
- Beépített biztonsági zár a véletlen nyitás ellen
- Reverzibilis klip (tip-up / tip-down)
- Nylon tok a csomagban
A gyors automata nyitás azonnali készenlétet biztosít, míg a biztonsági mechanizmus megbízható védelmet nyújt zárt állapotban.
A Böker Plus Strike Tanto Coyote automata kés tökéletes választás azok számára, akik egy erős, taktikai megjelenésű és megbízható tanto pengés EDC kést keresnek.
A Böker Plus Strike Tanto Coyote tartós AUS-8 acél tanto pengével, részben recés éllel és masszív coyote alumínium markolattal biztosít maximális teljesítményt EDC és taktikai használatra.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kések |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4045011140617 |
| Materiál čepele: | AUS-8 |
| Dĺžka čepele: | 8,5 cm |
| Hrúbka čepele: | 3 mm |
| Celková dĺžka: | 20,1 cm |
| Materiál rukoväte: | hliník |
| Dĺžka v otvorenom stave: | 20,1 cm |
| Hmotnosť: | 137 g |
| Poistka: | Push Button |
| Typ noža: | EDC |
| Tvar čepele: | Tanto |
| Systém otvárania: | Push Button |
| Vreckový klip: | áno |
| Otvárateľný jednou rukou: | áno |
| Možnosť gravírovania: | áno |
| Typ výbrusu: | čiastočne zubatý |
| Puzdro: | nie |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
