Böker Plus Strike Droppoint Coyote automata kés
Kód: 01BO424Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Böker Plus Strike Droppoint Coyote 01BO424 – erős automata EDC kés
A Böker Plus Strike Droppoint Coyote egy strapabíró, megbízható automata zsebkés, amely ideális mindennapi hordásra (EDC) és taktikai felhasználásra. Karcsú, ergonomikus kialakítása és masszív szerkezete garantálja a hosszú távú teljesítményt.
Japán AUS-8 droppoint penge
- Penge forma: droppoint
- Penge anyaga: AUS-8 rozsdamentes acél
- Felületkezelés: sötét stonewash
A droppoint penge kiválóan alkalmas precíz vágási feladatokra és általános használatra. Az AUS-8 acél jó élmegtartást, korrózióállóságot és könnyű élezhetőséget biztosít, míg a stonewash bevonat segít elrejteni a használatból eredő apró karcokat.
Coyote alumínium markolat – stabil és könnyű
- Maratott alumínium markolat coyote színben
- Belső acél betétek a nagyobb szilárdságért
- Recézett hüvelykujjtámasz a biztos fogásért
A könnyű, mégis erős alumínium markolat kényelmes és biztos fogást nyújt intenzív használat során is.
Biztonság és praktikum
- Gombos automata nyitás
- Beépített biztonsági zár a véletlen nyitás ellen
- Reverzibilis zsebklip (tip-up / tip-down)
- Nylon tok a csomagban
A gyors automata működés azonnali készenlétet biztosít, míg a biztonsági mechanizmus extra védelmet nyújt mindennapi használat során.
A Böker Plus Strike Droppoint Coyote automata kés ideális választás azok számára, akik egy erős, taktikai stílusú és megbízható EDC kést keresnek kiváló fogással és tartós pengével.
A Böker Plus Strike Droppoint Coyote tartós AUS-8 acél pengével, masszív coyote alumínium markolattal és biztonságos automata mechanizmussal biztosít megbízható teljesítményt.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kések |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4045011140600 |
| Materiál čepele: | AUS-8 |
| Dĺžka čepele: | 8,5 cm |
| Hrúbka čepele: | 3 mm |
| Celková dĺžka: | 20,1 cm |
| Materiál rukoväte: | hliník |
| Dĺžka v otvorenom stave: | 20,1 cm |
| Hmotnosť: | 137 g |
| Poistka: | Push Button |
| Typ noža: | EDC |
| Tvar čepele: | drop point |
| Systém otvárania: | Push Button |
| Vreckový klip: | áno |
| Otvárateľný jednou rukou: | áno |
| Možnosť gravírovania: | áno |
| Typ výbrusu: | plochý |
| Puzdro: | nie |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
