Böker Hunters Knife Duo 114021S
Kód: 114021SKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Böker Hunters Knife Duo 114021S
A Böker Hunters Knife Duo 114021S egy hagyományos felépítésű vadász zsebkés a solingeni Böker műhelyből. A modell a bevált konstrukciót természetes anyagokkal és praktikus funkciókkal ötvözi, vadászati és általános outdoor használatra.
Penge és szerszámok
- Penge anyaga: 440C rozsdamentes acél
- Fő penge: sima él, általános vágási feladatokra
- Fűrész: fa és keményebb anyagok vágásához
- Extra funkció: palacknyitóként is használható fűrész
Zár és biztonság
- Zár: backlock
- Rögzítés: a penge és a fűrész is biztosítva használat közben
Markolat
- Anyag: valódi szarvasagancs (stag)
- Jellemző: természetes felület, minden darab egyedi
Gyártás
- Gyártó: Böker
- Eredet: Solingen, Németország
A Böker Hunters Knife Duo megfelelő választás vadászoknak, természetjáróknak és a klasszikus zsebkések kedvelőinek, akik megbízható pengét és fűrészt keresnek egy hagyományos kivitelben.
440C acél, szarvasagancs markolat, penge és fűrész.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Vadászkések |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4045011001710 |
| Materiál čepele: | 440C |
| Dĺžka čepele: | 10 cm |
| Hrúbka čepele: | 3 mm |
| Celková dĺžka: | 23,3 cm |
| Materiál rukoväte: | paroh |
| Dĺžka v otvorenom stave: | 23,3 cm |
| Hmotnosť: | 200 g |
| Poistka: | Back Lock |
| Typ noža: | Poľovnícky |
| Systém otvárania: | nechetník |
| Otvárateľný jednou rukou: | nie |
| Počet funkcií: | 2 |
| Krajina pôvodu: | Nemecko |
| Možnosť gravírovania: | áno |
| Typ výbrusu: | plochý |
| A tétel elfogyott… | |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
