Victorinox NailClip 580 0.6463.94 terepmintás multifunkciós kés
Kód: 0.6463.94Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Victorinox NailClip 580 0.6463.94 – terepmintás körömápoló bicska körömcsipesszel
A Victorinox NailClip 580 terepmintás kivitelben egy praktikus, könnyen hordozható körömápoló multifunkciós eszköz, amely ideális otthonra és útközben is. A legnagyobb előnye a beépített körömcsipesz, amellyel gyorsan és tisztán vághatod a körmöket, míg a további eszközök (reszelő, olló, csipesz stb.) gondoskodnak a teljes körömápolásról – stílusos, outdoor hangulatú terepmintával.
8 funkció – teljes körömápolás kompakt méretben
- Kis penge
- Körömreszelő körömtisztítóval
- Olló recés éllel
- Körömcsipesz
- Csipesz
- Fogpiszkáló
- Kulcskarika
- Praktikus kiegészítő eszköz a mindennapi használathoz
Terepmintás dizájn – stílus és karakter
A terepmintás zöld megjelenés különleges, természetközeli karaktert ad, így a NailClip 580 nemcsak praktikus, hanem kifejezetten jól illik túrázós, outdoor felszereléshez is.
Műszaki adatok
- Hossz: 65 mm
- Magasság: 18 mm
- Szélesség: 19 mm
- Súly: 36 g
- Anyag: ABS / Cellidor
- Funkciók száma: 8
- Szín: terepmintás zöld
A Victorinox NailClip 580 0.6463.94 ideális választás, ha egy megbízható, zsebben is elférő körömápoló szerszámot keresel, amelyben a körömcsipesz, a reszelő és az olló együtt mindent megold – otthon, munkahelyen vagy utazás közben.
A Victorinox NailClip 580 terepmintás kivitelben egy kompakt körömápoló multifunkciós bicska beépített körömcsipesszel és 8 funkcióval – tökéletes mindennapi használatra és utazáshoz.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kések |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 7611160044419 |
| Materiál čepele: | 1.4110 |
| Dĺžka čepele: | 4,5 cm |
| Výška čepele: | 0,6 cm |
| Hrúbka čepele: | 1 mm |
| Tvrdosť ocele: | 56 HRC |
| Materiál rukoväte: | Cellidor |
| Dĺžka v otvorenom stave: | 11 cm |
| Dĺžka v zatvorenom stave: | 6,5 cm |
| Hmotnosť: | 40 g |
| Poistka: | slipjoint |
| Tvar čepele: | drop point |
| Úprava čepele: | satin |
| Systém otvárania: | nechetník |
| Farba: | maskáčová |
| Otvárateľný jednou rukou: | nie |
| Počet funkcií: | 6 |
| Krajina pôvodu: | Švajčiarsko |
| Možnosť gravírovania: | áno |
| Typ výbrusu: | plochý |
| Uhol brúsenia: | 20º |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
