Victorinox Cadet Alox ezüst svájci bicska 84 mm
Kód: 0.2601.26Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Victorinox Cadet Alox – kompakt svájci bicska 9 funkcióval
A Victorinox Cadet Alox 84 mm svájci bicska egy elegáns és rendkívül praktikus többfunkciós zsebkés, amely tökéletes társ a mindennapokban. Karcsú kialakításának és strapabíró Alox alumínium markolatának köszönhetően könnyen hordozható, miközben 9 hasznos funkciót kínál egy kompakt eszközben.
9 praktikus funkció egy kompakt svájci bicskában
A Victorinox Cadet minden alapvető eszközt tartalmaz, amelyre a mindennapi feladatok során szükség lehet. A svájci precizitással gyártott eszközök megbízhatóak és hosszú élettartamúak.
- Záródó penge – precíz vágási feladatokhoz
- Körömreszelő tisztítóval
- Konzervnyitó – kis csavarhúzóval
- Palacknyitó – csavarhúzóval és huzalcsupaszítóval
- Kulcstartó gyűrű
- 9 funkciós svájci bicska
Strapabíró Alox markolat prémium kivitelben
A Alox alumínium markolat rendkívül tartós és ellenálló, miközben elegáns ezüst megjelenést biztosít. A texturált felület stabil fogást ad, és növeli a kés tartósságát intenzív használat mellett is.
- Alox alumínium markolat – prémium és tartós kivitel
- Ezüst dizájn – klasszikus és elegáns megjelenés
- Vékony kialakítás – mindössze 8 mm vastag
- Svájci gyártás – legendás Victorinox minőség
Kompakt EDC zsebkés mindennapi használatra
A Victorinox Cadet 0.2601.26 ideális választás mindazok számára, akik egy könnyű, vékony és megbízható EDC zsebkést keresnek. A kompakt méret és a 46 g súly kényelmes hordozást biztosít zsebben, táskában vagy kulcstartón.
- Hossz: 84 mm
- Szélesség: 23 mm
- Magasság: 8 mm
- Súly: 46 g
- Funkciók száma: 9
A Victorinox Cadet Alox svájci bicska a kompakt EDC zsebkés, a strapabíró Alox markolat és a 9 praktikus funkció tökéletes kombinációja, amely ideális mindennapi használatra és utazáshoz.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kések |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 7611160012869 |
| Materiál čepele: | 1.4110 |
| Dĺžka čepele: | 5,8 cm |
| Výška čepele: | 0,6 cm |
| Hrúbka čepele: | 2 mm |
| Tvrdosť ocele: | 56 HRC |
| Materiál rukoväte: | hliník |
| Dĺžka v otvorenom stave: | 14,5 cm |
| Dĺžka v zatvorenom stave: | 8,4 cm |
| Hmotnosť: | 46 g |
| Poistka: | slipjoint |
| Tvar čepele: | drop point |
| Úprava čepele: | satin |
| Systém otvárania: | nechetník |
| Farba: | strieborná |
| Otvárateľný jednou rukou: | nie |
| Počet funkcií: | 9 |
| Krajina pôvodu: | Švajčiarsko |
| Možnosť gravírovania: | áno |
| Typ výbrusu: | plochý |
| Uhol brúsenia: | 20º |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
