Mikov Hunter 230-XP-3/KP
Kód: V1103335Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Mikov Hunter 230-XP-3/KP
A Mikov Hunter 230-XP-3/KP egy zárható vadászkés, amelyet kifejezetten vadászati és outdoor felhasználásra terveztek. A modell a FIXIR tapasztalatai alapján készült, nagyobb mérettel és bővített funkcionalitással.
Penge és zárak
- Penge anyaga: 440A rozsdamentes acél
- Keménység: 54–57 HRC
- Penge zár: backlock
Kiegészítő eszközök
- Fűrész: nagy méretű, linerlock zárral
- Zsigerelő penge
Markolat
- Anyag: valódi szarvasagancs
- Kialakítás: stabil, természetes fogás
Tartozékok
- Puzdro: bőr tok Mikov logóval
A Mikov Hunter 230-XP-3/KP megbízható választás vadászoknak és természetjáróknak, akik többfunkciós, zárható kést keresnek természetes markolattal.
440A acél, szarvasagancs markolat, praktikus felépítés.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kések |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8590710230313 |
| Materiál čepele: | 440A |
| Dĺžka čepele: | 11,5 cm |
| Materiál rukoväte: | paroh |
| Dĺžka v otvorenom stave: | 26,5 cm |
| Hmotnosť: | 398 g |
| Poistka: | Back Lock |
| Typ noža: | Poľovnícky |
| Systém otvárania: | Manuál |
| Vreckový klip: | nie |
| Otvárateľný jednou rukou: | nie |
| Počet funkcií: | 3 |
| Krajina pôvodu: | Česko |
| Možnosť gravírovania: | áno |
| Typ výbrusu: | plochý |
| Materiál puzdra: | koža |
| Puzdro: | áno |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
