Marttiini Salmon Filleting filetáló kés 19 cm
Kód: 552017WKapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Marttiini Salmon Filleting 552017W – prémium filetáló kés horgászoknak
A Marttiini Salmon Filleting 552017W egy kifinomult, professzionális halas filetáló kés, amelyet kifejezetten nagyobb halak – például lazac – precíz feldolgozásához terveztek. A finn Marttiini hagyományos kézművessége modern funkcionalitással párosul.
Rugalmas penge a tökéletes filéhez
A 19 cm hosszú, rugalmas rozsdamentes acél penge lehetővé teszi a csontok menti pontos vágást, minimális veszteséggel. Az X46Cr13 acél jó korrózióállóságot és könnyű újraélezhetőséget biztosít.
Luxus fa markolat bronz részletekkel
A markolat hőkezelt, viaszozott finn göndör szilfából készült, elegáns bronz betétekkel. Kényelmes, biztos fogást ad, miközben prémium megjelenést kölcsönöz a késnek.
Ajándéknak is tökéletes
- Fekete bőr tok a biztonságos tároláshoz
- Díszes fa ajándékdoboz exkluzív csomagolással
- Ideális választás horgászoknak és halfeldolgozáshoz
Műszaki adatok
- Penge hossza: 19 cm
- Teljes hossz: 31 cm
- Penge anyaga: X46Cr13 rozsdamentes acél
- Keménység: 53–55 HRC
- Markolat: finn göndör szilfa, viaszozott
- Tok: bőr (fekete)
Marttiini Salmon Filleting – finn elegancia, rugalmas penge és precíz filézés a tökéletes halélményhez.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kések |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 6416885395232 |
| Materiál čepele: | 1.4034 / X46Cr13 |
| Dĺžka čepele: | 19 cm |
| Celková dĺžka: | 31 cm |
| Tvrdosť ocele: | 53,5-55 HRC |
| Materiál rukoväte: | Brezové drevo |
| Hmotnosť: | 102 g |
| Typ noža: | Rybársky |
| Úprava čepele: | satin |
| Krajina pôvodu: | Fínsko |
| Možnosť gravírovania: | áno |
| Typ výbrusu: | plochý |
| Materiál puzdra: | koža |
| Puzdro: | áno |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
