Böker Manufaktur Solingen TRPPR Micarta 112943
Kód: 112943Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Böker Manufaktur Solingen TRPPR Micarta 112943
A Böker TRPPR Micarta egy modern zárható kés, amely a klasszikus Trapper formavilágot ötvözi korszerű anyaghasználattal és precíz solingeni megmunkálással. Letisztult felépítése ellenére kompromisszummentes EDC kés.
Penge
- Anyag: CPM MagnaCut porkohászati acél
- Keménység: 61–62 HRC
- Nyitás: flipper
- Csapágyazás: golyóscsapágy
- Tulajdonságok: nagy kopásállóság, magas szívósság, kiváló korrózióállóság
Zár és szerkezet
- Zár: integrált frame lock túlterhelés elleni védelemmel
- Bolster: hosszú titán bolster
Markolat
- Anyag: zöld micarta
- Kialakítás: ergonomikus, biztos fogás
Klip és tartozék
- Klip: titán, tip-up (jobb oldal), golyóval
- Puzdro: prémium filc tok
Gyártás
- Gyártó: Böker Manufaktur
- Eredet: Solingen, Németország
A Böker TRPPR Micarta 112943 ideális mindennapi hordásra, ha fontos a modern pengeacél, a biztos zár és a visszafogott, funkcionális megjelenés.
CPM MagnaCut • micarta markolat • titán frame lock
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Kések |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 4045011271892 |
| Materiál čepele: | MagnaCut |
| Dĺžka čepele: | 8,2 cm |
| Hrúbka čepele: | 2,4 mm |
| Celková dĺžka: | 18,9 cm |
| Materiál rukoväte: | Micarta |
| Dĺžka v otvorenom stave: | 18,9 cm |
| Hmotnosť: | 70 g |
| Poistka: | Frame Lock |
| Typ noža: | EDC |
| Systém otvárania: | Flipper |
| Vreckový klip: | áno |
| Otvárateľný jednou rukou: | áno |
| Krajina pôvodu: | Nemecko |
| Možnosť gravírovania: | áno |
| Typ výbrusu: | plochý |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
